• FACEBETON všestranné použití

  interiér i exteriér PERFEKTNÍ vzhled

  Popisek
 • INSPIRACE

  FACEBETON Přesvědčte se sami

  Slider
 • FACEBETON v exteriéru

  Facebeton betonová stěrka

  Murexin
 • FACEBETON v interiéru

  Facebeton betonová stěrka

  murexin

Facebeton pohledová stěrka

Hledáte moderní krásu povrchu stěn nebo podlah ve špičkové kvalitě? Krásu spojenou s odolností, která Vás zaujme, a která ve Vás zanechá  jedinečný dojem? Pak máme pro Vás ideální řešení v naší pohledové stěrce zvané Facebeton.
 
Je to povrch, který imituje dnes tak oblíbený pohledový beton a je šitý na míru  moderním a  zajímavým úpravám ploch v interiéru i exteriéru. Pohledová stěrka Facebeton dodá Vašemu prostoru nadčasový vzhled a dá vyniknout Vámi zvoleným doplňkům, které v kombinaci s naší pohledovou stěrkou Facebeton mohou zapůsobit originálním a jedinečným dojmem.
 
Facebeton pohledovou stěrku lze nanášet na jakýkoliv povrch a to ve velké barevné škále dle našeho vzorníku Europe. Nespornou výhodou  Facebetonu je jeho použití jako alternativa k běžně používaným obkladům a dlažbám.
 
Společnost MUREXIN vyvinula tuto svoji vlastní technologii pro pohledovou stěrku Facebeton již v roce 2012. Facebeton je naše vlastní know-how, jehož vlastnosti neustále zdokonalujeme.
 
Chceme Vám ukázat, že Facebeton má využití téměř všude a z jeho krásy se Vám může až tajit dech. Pohledové stěrce Facebeton to sluší kdekoliv, ať se jedná o moderní interiér domů a bytů, nebo například o zahradní prvky v exteriéru. V podobě pohledové stěrky Facebeton Vám přinášíme do Vašeho domova kus přírody.
 

 

Zašlete nám svůj dotaz:


MUREXIN. Drží.