• FACEBETON všestranné použití

  interiér i exteriér PERFEKTNÍ vzhled

  Popisek
 • INSPIRACE

  FACEBETON Přesvědčte se sami

  Slider
 • FACEBETON v exteriéru

  Facebeton betonová stěrka

  Murexin
 • FACEBETON v interiéru

  Facebeton betonová stěrka

  murexin

Facebeton pohledová stěrka

Hledáte moderní krásu povrchu stěn nebo podlah ve špičkové kvalitě? Krásu spojenou s odolností, která Vás zaujme, a která ve Vás zanechá  jedinečný dojem? Pak máme pro Vás ideální řešení v našich pohledových stěrkách Facebeton.
 
Jedná se o materiály, které imitují dnes tak oblíbený pohledový beton a jsou šité na míru  moderním a  zajímavým úpravám ploch v interiéru i exteriéru. Pohledové stěrky Facebeton dodají Vašemu prostoru nadčasový vzhled. Navíc dají vyniknout Vámi zvoleným doplňkům, které v kombinaci s Facebetonem mohou zapůsobit originálním a jedinečným dojmem.
 
Společnost MUREXIN vyvinula tuto svoji vlastní technologii pro pohledovou stěrku Facebeton již v roce 2012. Facebeton je naše vlastní know-how, jehož vlastnosti neustále zdokonalujeme.
 
Rádi bychom Vám předvedli, že Facebeton má využití téměř všude, ať už se jedná o moderní interiéry domů a bytů, veřejné a komerční prostory nebo dokonce o zahradní prvky v exteriéru. V podobě pohledové stěrky Facebeton Vám přinášíme do Vašeho domova kus přírody.
 

 

Zašlete nám svůj dotaz:


MUREXIN. Drží.